FacebookTwitterGoogle+
CZ EN

O společnosti

Společnost Xtuning nabízí profesionální služby v oblasti chiptuning již více než 16 let. Chiptuning osobních vozů - Xtuning, chiptuning zemědělské techniky - Agroecopower, chiptuning kamionů - Truckecopwer - to jsou naše další divize, které se zabývají optimalizací řídících jednotek motorů se zaměřením na zvýšení výkonu a snížení spotřeby. Působíme v České republice, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Ukrajině, Rusku a USA. 

 

XTUNING s.r.o.

Jsme česká soukromá společnost, která se softwarovou úpravou řídicích jednotek zabývá více než 14 let.

V roce 2013 jsme provedli  více než 5.000 úprav. Působíme ve 3 segmentech: osobní vozy (Xtuning), zemědělská technika (Agroecopower) a nákladní vozy (Truckecopower). SW úpravy řídících jednotek provádíme také v Polsku, Maďarsku, Francii, Rumunsku, na Slovensku a Ukrajině.

SW úpravou řídící jednotky dosáhneme zvýšení výkonu stroje, snížení spotřeby, úspory zdrojů i úspory času. Máme vlastní know-how, vlastní produkty i vlastní vývojové centrum. U zemědělské techniky a nákladních vozů poskytujeme test po dobu 1 měsíce zdarma a poskytujeme doživotní záruku. SW úpravu provádíme tak, že náš technik "načte" originální SW z řídící jednotky motoru. Dále tento originální SW pošle našemu specialistovi k úpravě. Ten provede modifikaci SW na požadované hodnoty pro konkrétní vůz (stroj, kamion) s ohledem na jeho stav (bereme v potaz rok výroby, ujeté km, typ převodovky, stávající výkon vozidla). Takto individuálně upravený SW náš technik nahraje zpět do řídicí jednotky motoru. Tato individuální úprava SW zachovává životnost komponentů spojených úpravou. Originální SW vždy zálohujeme, aby bylo možné kdykoliv nahrání zpět. 

 

 

Vyhledání vozu