Homologovaný chiptuning

 

Schválený chiptuning Ministerstvem dopravy ČR

 

Máme schváleno, obdrželi jsme licenci

Společnost Xtuning se stala držitelem licence pro hromadnou úpravu motorových vozidel v souladu se zákonem č. 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích.

Úspěšně jsme absolvovali předepsané procesy u společnosti TÜV SÜD a naše úpravy jsou oficiálně schválené Ministerstvem Dopravy ČR.

 

 

Co to znamená pro naše zákazníky a zájemce o chiptuning?

Zákazníci získávají jistotu, že softwarové úpravy provedené naší společností jsou provedeny v souladu se zákonem. Díky licenci jsme oprávněni provést zápis i do velkého TP a našim zákazníkům tak nehrozí žádné pokuty nebo postihy za nelegální chiptuning. Úpravu  zaevidujeme do systému CIS-STK. Při Vaší návštěvě  STK bude z evidence jasné, že automobil byl upraven dle zákona a kontrolu na STK a Emisích bez problémů absolvujete.

 

Ovšem pozor na společnosti, které neprošly procesem homologací a nemají licenci, sw úprava od takovýchto společností není legální a upravený vůz nesplňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích.

 

Nezdražujeme - nabízíme kvalitní služby a záruky

Ačkoli celý proces homologací nebyl zadarmo, tak naše společnost nepromítla kompenzaci těchto financí například zpoplatněným zápisem do TP. Jako první nezdražujeme a ani nezdražíme.

Nabídku upravovaných vozů a ceny najdete v našem katalogu.

 

Další služby a záruky

  • jako jediní nabízíme pojištění továrních záruk ( určeno pro vozy v tovární záruce )

  • Zdarma měření výkonu na válcové zkušebně 4WD

  • Zdarma doživotní záruku na vrácení sw úpravy do originálu

  • Zdarma diagnostika vozu před sw úpravou

 

Tradice, reference, důvěryhodnost.

Společnost Xtuning působí na českém trhu více než 18 let a za tuto dobu jsme realizovali mnoho úspěšných úprav, rozšiřujeme řady našich spokojených zákazníků, naši obchodní zástupci působí v celé ČR, v každém regionu můžete vyhledat naše partnerské servisy, které provedou homologovanou softwarovou úpravu se zápisem do velkého TP. Společnost Xtuning také úzce spolupracuje s populárním motoristickým pořadem Autosalon, kde Vás pravidelně informujeme o naší nabídce a novinkách.